Kontaktid

Müük ja klienditeenindus

JELENA NOVIKOVA

Klienditeenindus

info@kaubaekspress.ee

+372 56 220 676

Jaanus Piht

Müügijuht

jaanus@kaubaekspress.ee

+372 50 385 86

Veokorraldus

Logistik Toomas Jõevee

Tallinna siseveod, Tallinnast Läänemaale ja saartele

toomas@kaubaekspress.ee

+372 56 216 560

Logistik Rene Saks

Ida-, Lääne-Virumaa

rene@kaubaekspress.ee

+372 54 200 678

Logistik Teet Arukaev

Lõuna-Eestist ja Lõuna-Eestisse

tartu@kaubaekspress.ee

+372 58 188 980

Logistik Marek Bogdan

Lõuna-Eesti

tartu@kaubaekspress.ee

+372 53 484 358

Logistik Keijo Kaare

Kesk-Eesti, Pärnumaa

keijo@kaubaekspress.ee

+372 53 020 271

Logistik Sander Segal

Pärnumaa

sander@kaubaekspress.ee

+372 58 848 668

Logistik Erko Tuhkanen

Pärnumaa, Pärnu ladu

erko@kaubaekspress.ee

+372 51 979 536

Kristiin Karindosk

Suurkliendihaldur

kauba@kaubaekspress.ee

+372 55 04 295

Riina Lukk

Suurkliendihaldur

riina@kaubaekspress.ee

+372 56 502 226

Ladu ja terminal

Lilja Jorgensen

Tallinna terminalijuht

lilja@kaubaekspress.ee

+372 56 680 282

Madis Limberg

Tallinna laojuht

madis@kaubaekspress.ee

+372 53 831 470

Ainar Printsmann

Tartu lao- ja terminalijuht

tartuladu@kaubaekspress.ee

+372 5503052

Üldandmed

Meelis Mäe

Tegevjuht

meelis@kaubaekspress.ee

+372 5026490

Teele Saar

Arendusjuht

teele@kaubaekspress.ee

+372 566 730 88

Elo Valter

Assistent- müügiarved

elo@kaubaekspress.ee

+372 55 538 128

REKVISIIDID

Kaubaekspress OÜ
Reg. nr. 10094858
KMKR EE100080328
Reti tee 4, Peetri, Rae vald 75312 Harjumaa
E-post info@kaubaekspress.ee
Üldtelefon +372 56 220 676
Swedbank EE832200221011447758
SEB Pank EE591010002017776001