Kontaktid

Müük ja klienditeenindus

Teele Saar

Müügijuht

teele@kaubaekspress.ee

+372 56 673 088

JELENA NOVIKOVA

Klienditeenindus

info@kaubaekspress.ee

+372 56 220 676

Veokorraldus

Maido Jäämees

Logistikajuht

maido@kaubaekspress.ee

+372 58 188 399

Logistik Toomas Jõevee

Tallinna siseveod, Tallinnast Läänemaale ja saartele

toomas@kaubaekspress.ee

+372 56 216 560

Logistik Martti Suur

Tallinnast Pärnumaale ja Lõuna-Eestisse

martti@kaubaekspress.ee

+372 56 455 710

Logistik Kätlin Kähr

Lõuna-Eesti

tartu@kaubaekspress.ee

+372 58 188 980

Logistik Lilja Jorgensen

Ida- ja Lääne-Virumaa

lilja@kaubaekspress.ee

+372 56 680 282

Maris Gerndorf

Suurkliendihaldur

maris@kaubaekspress.ee

+372 55 04 295

Ladu ja terminal

Elmo Mandel

Lao- ja terminalijuht

elmo@kaubaekspress.ee

+372 5660 1100

Ove Vikat

Tallinna ladu

ladu@kaubaekspress.ee

+372 56 242 180

Ainar Printsmann

Tartu ladu ja terminal

tartuladu@kaubaekspress.ee

+372 740 7040

Uku Post

Jõhvi ladu ja terminal

johvi@kaubaekspress.ee

+372 56 254 556

Riina Lukk

Laoassistent

ladu@kaubaekspress.ee

+372 56 502 226

Üldandmed

Meelis Mäe

Tegevjuht

meelis@kaubaekspress.ee

+372 5026490

Elo Valter

Assistent- müügiarved

elo@kaubaekspress.ee

+372 55 538 128

REKVISIIDID

Kaubaekspress OÜ
Reg. nr. 10094858
KMKR EE100080328
Reti tee 4, Peetri, Rae vald 75301 Harjumaa
E-post info@kaubaekspress.ee
Üldtelefon +372 56 220 676
Swedbank EE832200221011447758
SEB Pank EE591010002017776001